Ana Sayfa > Profil Tanımlama / Yüz ve Mimik Okuma Sanatı Eğitimi

Profil Tanımlama / Yüz ve Mimik Okuma Sanatı Eğitimi

Son Başvuru Tarihi: 30.03.2018


TANITIM VİDEOSU
Kurs tanıtımı:

Doğduğunuzda yüzünüz beyaz bir kağıt gibidir. Çevreniz ve duygularınız sizi etkilemeye başlarken yüz kaslarınız binlerce kas hareketi ile tepki verir ve yüzünüzü şekillendirir. Olgunlaştıkça, düşünceleriniz, arzularınız ve duygularınız karmaşıklaştıkça, bir hikâye anlatarak yüzünüzde çizgi ve diğer boyutlar oluşur. Böylece bir yüzü okuma bilgisine sahip olursanız, karşınızdaki kişiliği hakkında yargılamadan derin bir anlayış kazanırsınız.

Bu bilgiler mükemmel bir sanatın parçasıdır. Onlarla beraber, mimiklerin arkasındaki duygular ve düşünceler sözlerle beraber karşılaştırmayı öğrenirseniz, karşınızdakilerle doğru bir şekilde irtibat kurmayı başaracaksınız.  Daha doğrusu, karşınızdakinin profilinin en önemli belirtileri anlayıp, hem iş hayatınızı hem de sosyal ve özel hayatınızı iyileştirebilirsiniz.

Bu kurs, irtibat kurduğunuz insanları anlamayı yardımcı olur ve böylelikle daha iyi bir iletişim kurmaya sağlar. O halde objektif olursunuz ve insanları oldukları gibi görürsünüz ve davranışlarının sebeplerini anlarsınız. Böylelikle nasıl bir şekilde iletişim kurmanız gerektiğini bileceksiniz.

Kendinizi ve diğerlerinizi anlamanız yoluyla bir kişisel gelişimine yol açar: sahip olacağınız yeni bilgilerle, daha ince ve derin bir düşünme biçimine ulaşırsınız; sezgi, bakış açısı ve güvenin arttırılması sağlar.

EĞİTİM SÜRESİ: Eğitim uzaktan eğitim şeklinde olup, 1 ay da tamamlanacaktır.


EĞİTİM ÜCRETİ: 100 TL  (Kesinlikle ÜCRET İADESİ Yapılamamaktadır ! )

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Ziraat Bankası
Hesap Sahibi : Sakarya Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü
Şube Kodu : 1946
Hesap No : 1946-29516353-5027
IBAN :  TR28 0001 0019 4629 5163 5350 27Önemli Eğitimler
DİĞER EĞİTİMLER