SAUSEM, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme yapmakla yetkilendirilmiş bir kuruluştur.

Sınav sonuçlarınıza 'Aday İşlemleri Paneli'nizde Başvurulan Kapsamlar bölümünden ulaşabilirsiniz. 

Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu (Seviye 5) sınav sonucu itirazları başlamıştır. İtiraz formlarını (ıslak imzalı olarak) 12.10.2020 tarihine kadar (Bu tarihten sonra gönderilen itiraz formları işleme alınmayacaktır.)
Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAUSEM) Esentepe Kampüsü 54187 Serdivan/SAKARYA adresine posta yoluyla göndermeniz gerekmektedir.

 

 

İtiraz Formu için tıklayınız.

 

 

 

Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu (Seviye 5) sınav sonunda belge almaya hak kazanan adaylarımızın 5 Ekim - 19 Ekim 2020 tarihleri arasında “Belge Ücreti Olan 150 TL”yi aşağıdaki hesap numarasına yatırmaları gerekmektedir. Yapılacak ödemelerde açıklama bölümünde belge almaya hak kazanan aday TC ve Ad-Soyad bilgilerini belirtiniz. Belgeniz sistemde kayıtlı adresinize gönderilecektir. Aday İşlemleri Panelinden adresinizi ve telefon numaranızı güncelleyiniz.

Banka Hesap Bilgileri


Ziraat Katılım Bankası
Alıcı Adı: Sakarya Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü
Hesap No: 27- 464698 - 4
IBAN: TR64 0020 9000 0046 4698 0000 04 

SAUSEM, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme yapmakla yetkilendirilmiş bir kuruluştur.