SAUSEM, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme yapmakla yetkilendirilmiş bir kuruluştur.

Genel İngilizce

 

Kurs başlangıç ve bitiş tarihi: 

26 Şubat 2023 - 7 Mayıs 2023

 

KURS KODU

SEVİYE

GÜNLER

SAAT

1

A1

CUMARTESİ- PAZAR

09:30-14:30

2

A2

CUMARTESİ- PAZAR

09:30-14:30

3

B1

CUMARTESİ- PAZAR

09:30-14:30

4

B2

CUMARTESİ- PAZAR

09:30-14:30

 

 

YENİ EĞİTİMLER VE DUYURULARI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

TELEGRAM KANALIMIZA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 

 

Tüm seviyeler için toplam ders saati 95'tir.

Kurs Süresi: Haftada 2 gün, günde 5 saat ders yapılacaktır ve 10 hafta sürecektir.

 Yalnızca örgün eğitim yöntemiyle yüz yüze gerçekleştirilecektir.

 

**Seviye tespit sınavı hakkında bilgilendirmeyi mutlaka okuyunuz**

 

 

*22-23 Nisan 2023 tarihlerinde ders yapılmayacaktır.

*6-7 Mayıs 2023 tarihlerinde kurs sertifika sınavları yapılacaktır.

 

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) ve SAÜ Yabancı Diller Yüksekokulu işbirliği ile düzenlenen Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) kapsamında A1, A2, B1 ve B2 düzeylerinde Genel İngilizce Eğitimi Programları sunulmaktadır. İngilizce dil eğitimi programlarımızda, temel öğretme hedefimiz kursiyerlerimizin farklı bir ülkede çalışabilecek veya eğitim dili İngilizce olan bir üniversitede öğrenim görebilecek düzeyde dil becerisine sahip olmalarını sağlamaktır. Genel İngilizce Eğitimi Programlarımız, kursiyerlerimizin dört temel dil becerisini geliştirebilmeleri ve yabancı kurum ve kişilerle gerek sözlü gerekse yazılı iletişimi en doğru şekilde yapabilmeleri için tasarlanmış olup görsel ve işitsel içerikle zenginleştirilmiştir.

 

Dil öğretimi konusunda çağdaş yaklaşımları ve eğitim teknolojilerini yakından takip eden alanında uzman öğretim kadromuzun misyonu kursiyerlerimize sabır, zaman ve gayret gerektiren dil öğrenme serüvenlerini eğlenceli ve kolay hale getirmek ve rehberlik etmektir.

 

Bahar Dönemindeki Genel İngilizce Dil Eğitimi Programlarımız hafta sonu yüz yüze yapılacaktır. 

 

Eğitimler Sakarya Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu'nda yapılacaktır. Kursa katılım için Sakarya Üniversitesi öğrencisi olmanız şart değildir.

*Kurslarımızda başarı gösteren öğrenciler aldıkları sertifikaları Erasmus Öğrenim Hareketliliği ve Erasmus Staj başvurularında kullanabilmektedirler.

 

SEVİYE TESPİT SINAVI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

25 Şubat 2023 Cumartesi Yabancı Diller Yüksekokulunda yapılacaktır ve katılım zorunludur. (Son 1 yıl içerisinde kurslarımıza katılarak başarılı olup sertifika alan öğrencilerimiz sınava katılmayabilirler)

 

***Yeterli sayıda başvuruya ulaşılmaması durumunda ilgili kurs açılmayacaktır.

 

***Eğitimlerde yüzde 80 devam zorunluluğu bulunmaktadır.


NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

Katılmak istediğiniz kursun sayfasında yer alan kırmızı “Başvuru Yap” butonuna tıklayarak başvuru formunu doldurmanızın ardından kredi kartı ile ödeme sayfasına geçebilirsiniz. Bu sayfada ödeme işleminin tamamlanması ardından başvurunuz yönetici onayına gider. Eğitim başlangıç tarihinde size kullanıcı adı ve şifreniz sms ile gönderilecektir. EFT yöntemiyle ödeme yapmak isteyen kişiler başvuru yap butonuna tıklamadan önce internet bankacılığı veya atm üzerinden eğitim ve kurslar hesabımıza ödeme yapabilir başvuru esnasında dekont yükleyerek kayıtlarını tamamlayabileceklerdir.

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Kredi kartıyla veya EFT/Havale yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

 

TAKSİT YAPILABİLİYOR MU?

Kredi kartıyla ödemede ödeme sonrası bankanızla iletişime geçerek veya mobil banka uygulaması üzerinden taksitlendirme yapabilirsiniz.


BANKA HESAP BİLGİSİ

 

(Kredi kartıyla ödemek istediğiniz takdirde başvuru esnasında ödeme yapabilirsiniz)

Ziraat Katılım Bankası
Alıcı Adı              : Sakarya Üniversitesi Dön. Ser. İşl. Md.
Hesap No            : 27-464698-2
IBAN                   : TR21 0020 9000 0046 4698 0000 02

Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Telefonlarda yaşanan yoğunluk nedeniyle daha hızlı iletişim için lütfen e-posta adresimiz (sausem@sakarya.edu.tr) ile ulaşım sağlayınız.

Mesai Saatleri: 08:30 - 12:30  || 13:30 - 17:30
Adres: Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAUSEM) Esentepe Kampüsü 54187 Serdivan/SAKARYA 
Tel:   0264 295 42 20
E-posta: sausem@sakarya.edu.tr


Eğitim Ücreti (KDV dahil)
2000 TL
Ders Saati
95
Son Kayıt Tarihi
22 Şubat 2023
SAUSEM, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme yapmakla yetkilendirilmiş bir kuruluştur.